Otazky - Balaton - diskusia

Timur
2015-08-11 20:01
Dobrý deň, dostal som vo vedomostnom kvize, v časti geografia otazku: Ktoré z týchto miest sa nenachádza v Chorvatsku? a možnosti boli : šibenik a ešte nejaké dve mesta v chorvatsku a bola tam aj možnosť Balaton (a balaton bola možnosť správna) . A tak chcem upozorniť na to že podľa mňa je balaton jazero a nie mesto. Prosím opravte túto chybu, lebo je trápne aby niekto nevedel (myslím tým toho ktorý túto otázku urobil) že balaton nie je maďaské mesto, ale je to maďarské jazero!
0

Komentár na tento príspevok ×


Admin
2015-08-11 20:36
Timur napísal:
... dostal som vo vedomostnom kvize, v časti geografia otazku: Ktoré z týchto miest sa nenachádza v Chorvatsku? ... a bola tam aj možnosť Balaton (a balaton bola možnosť správna) . A tak chcem upozorniť na to že podľa mňa je balaton jazero a nie mesto. Prosím opravte túto chybu, lebo je trápne aby niekto nevedel (myslím tým toho ktorý túto otázku urobil) že balaton nie je maďaské mesto, ale je to maďarské jazero!

Dobry den

1. k chybe
Balaton nie je len jazero, je to aj obec a je to aj miesto (miesto v Maďarsku). Otázka znie, ktoré z týchto miest sa nenachádza v Chorvátsku, takže je položená správne.

2. k tvojmu spravaniu
Za posledne dva dni si nahlasil 4 otazky, pricom ani jedna nebola chybna a ani si pri nich neuviedol, kde je udajna chyba. Este si aj v komentari pri nahlasovani pouzival slova na hranici slusnosti. Tento prispevok si napisal 2x do roznych diskusii a este si vytvoril dalsiu diskusiu bez obsahu. Okrem toho si napisal viacero sukromnych sprav redaktorom, ktore nemali ziadny zmysluplny obsah. Niekolkokrat si porusil pravidla tohto webu, s ktorymi si suhlasil pri registracii, takze ta ziadam, aby si sa zdrzal podobneho konania, lebo budem nuteny nielen zrusit tvoj ucet, ale aj podniknut dalsie kroky. Toto je moje posledne varovanie.
0

Komentár na tento príspevok ×