Vzdelávacie weby - Cudzie jazyky

Katalóg webov, ktoré poskytujú online materiály na vzdelávanie alebo vzdelávacie online kurzy. Ak poznáte nejaký užitočný vzdelávací web, budeme radi, ak nám o ňom poviete (napíšte do fóra alebo pošlite správu redaktorom).

všetky vzdelávacie weby Cudzie jazyky

nájdené vzdelávacie weby: 20   Popularita | Názov | Dátum vloženia

Učenie slovnej zásoby (slovíčok) hravou formou. Slová sú rozdelené do kategórií a sú k nim priradené obrázky a zvukové záznamy.

Učenie cudzích jazykov online formou testov. Učenie prebieha v štýle interaktívnych cvičení. K dispozícii sú preklady slov aj fráz, príklady na počúvanie aj výslovnosť.

Učenie cudzích jazykov formou testov. K dispozícii je učenie angličtiny, nemčiny, španiečiny, ruštiny, taliančiny a francúzštiny.

Učenie angličtiny online. Na stránkach nájdete množstvo užitočných funkcií: gramatika angličtiny, kompletné texty, učenie slovnej zásoby, výslovnosti aj rôzne testy.

Sociálna sieť slúžiaca na výučbu cudzích jazykov prostredníctvom priameho videospojenia pre účely konverzácie s rodenými hovorcami.

Katalóg rôznych online jazykových kurzov pre anglicky hovoriacich študentov. K dispozícii je teória jazyka a zvykové nahrávky v rôznych jazykoch.

Online zlepšovanie hovorenej angličtiny. Portál sa zameriava na zlepšovanie plynulej reči: čítanie, hovorenie a počúvanie.

Zbierka videí na učenie anglického jazyka - anglické videá sú kategorizované podľa náročnosti a podľa tém. K dispozícii je angličtina pre podnikateľov (obchodníkov), videá zamerané na porozumenie, kultúru, získanie anglických certifikátov, rozprávanie, slang a množstvo ďalších. Mnohým videám sú dostupné kvízy na overenie znalostí.

Vzdelávacie kurzy online z rôznych kategórií.

Zbierka voľne dostupných elektornických kníh a audio kníh v rôznych jazykoch na stiahnutie a čítanie/počúvanie. Knihy sú prehľadne kategorizované podľa žánru.

Digitálna knižnica voľne dostupných audio nahrávok (audiokníh) v rôznych jazykoch. Všetky nahrávky sú voľne dostupné pre akékoľvek použitie.

Stránka zameraná na učenie cudzích jazykov - slovíčka, frázy, testy z viac než 50 jazykov.

Testy, doplňovačky a krížovky z anglického jazyka.

Prehľad anglickej gramatiky a slovíčok vrátane aplikácií na testovanie sa z cudzích jazykov.

Sprievodca anglickou gramatikou: spoločník na učenie anglickej gramatiky.

Livemocha ponúka online výuku cudzích jazykov. K dispozícii je 35 jazykov vrátane slovenčiny.

Project Gutenberg je digitálna knižnica, združujúca viac ako 38000 titulov. Tieto tituly sú dostupné na stiahnutie zadarmo. Väčšina textov je v anglickom jazyku, no knižnica obsahuje aj neanglické texty. Knižky sa dajú stiahnuť v rôznych formátoch - HTML, PDF, EPUB, MOBI atď. Knižnica umožňuje vyhľadávať tituly v katalógu.

Ozvučené frazeologické slovníky a tematické slovníky pre mnohé cudzie jazyky: angličtina, španielčina, francúzština, taliančina, nemčina, ruština, fínčina. Súčasťou portálu je hľadanie jazykového partnera pre precvičovanie jazyka.

Učenie angličtiny sledovaním videí s titulkami, filmových trailerov a hudobných videí.

Učenie cudzích jazykov pomocou audionahrávok a testov. Viac ako 50 cudzích jazykov.