Vzdelávacie weby

Katalóg webov, ktoré poskytujú online materiály na vzdelávanie alebo vzdelávacie online kurzy. Ak poznáte nejaký užitočný vzdelávací web, budeme radi, ak nám o ňom poviete (napíšte do fóra alebo pošlite správu redaktorom).

všetky vzdelávacie weby Audio Anglický jazyk

nájdené vzdelávacie weby: 11   Popularita | Názov | Dátum vloženia

Učenie slovnej zásoby (slovíčok) hravou formou. Slová sú rozdelené do kategórií a sú k nim priradené obrázky a zvukové záznamy.

Učenie cudzích jazykov formou testov. K dispozícii je učenie angličtiny, nemčiny, španiečiny, ruštiny, taliančiny a francúzštiny.

Online anglické slovníky: prekladové slovníky, slovník výslovnosti (vrátane audionahrávok), slovník fráz, ekonomický slovník a zopár ďalších užutočných anglických slovníkov. 

Katalóg vzdelávacích médií: audioknihy a elektornické knihy (e-book) na stiahnutie, filmy, množstvo vzdelávacích kurzov z univerzít, odkazy na vzdelávacie stránky a kopu ďalších sekcií určených na vzdelávanie.

Vizuálny slovník: pojmy sú rozdelené do kategórií a podrobne vysvetlené (opísané) na obrázkoch.

Katalóg rôznych online jazykových kurzov pre anglicky hovoriacich študentov. K dispozícii je teória jazyka a zvykové nahrávky v rôznych jazykoch.

Zbierka voľne dostupných elektornických kníh a audio kníh v rôznych jazykoch na stiahnutie a čítanie/počúvanie. Knihy sú prehľadne kategorizované podľa žánru.

Stránka zameraná na učenie cudzích jazykov - slovíčka, frázy, testy z viac než 50 jazykov.

Livemocha ponúka online výuku cudzích jazykov. K dispozícii je 35 jazykov vrátane slovenčiny.

Učenie angličtiny sledovaním videí s titulkami, filmových trailerov a hudobných videí.

Učenie cudzích jazykov pomocou audionahrávok a testov. Viac ako 50 cudzích jazykov.