Typ vysokej školy: verejná
Kategória vysokej školy: univerzita
Rok založenia: 1952
Adresa: Nitra
Webová stránka školy: http://www.uniag.sk
(pôvodne Vysoká škola poľn. v Nitre, v roku 1992 časť Nitrianskej univerzity)
Absolventi fakulty v priebehu posledných rokov.
| Rok | Interné (denné) štúdium | Externé (dištančné) štúdium | Spolu | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| spolu | muži | ženy | spolu | muži | ženy | ||
| 2009 | 2261 | 931 | 1330 | 1222 | 435 | 787 | 3483 |
| 2010 | 2378 | 914 | 1464 | 982 | 344 | 638 | 3360 |
| 2011 | 2351 | 947 | 1404 | 929 | 361 | 568 | 3280 |
| 2012 | 2203 | 855 | 1348 | 848 | 318 | 530 | 3051 |
| 2013 | 2384 | 937 | 1447 | 791 | 311 | 480 | 3175 |
| 2014 | 2142 | 836 | 1306 | 679 | 295 | 384 | 2821 |
| 2015 | 2272 | 899 | 1373 | 601 | 244 | 357 | 2873 |
| 2016 | 2158 | 805 | 1353 | 568 | 253 | 315 | 2726 |
| 2017 | 2058 | 810 | 1248 | 420 | 191 | 229 | 2478 |
| 2018 | 2041 | 767 | 1274 | 221 | 115 | 106 | 2262 |
| 2019 | 1791 | 711 | 1080 | 167 | 76 | 91 | 1958 |
| 2020 | 1693 | 681 | 1012 | 261 | 102 | 159 | 1954 |
| 2021 | 1509 | 582 | 927 | 163 | 64 | 99 | 1672 |
| 2022 | 1394 | 603 | 791 | 122 | 56 | 66 | 1516 |
| 2023 | 1211 | 518 | 693 | 122 | 30 | 92 | 1333 |
| 2024 | 1165 | 537 | 628 | 180 | 45 | 135 | 1345 |
| Spolu | 31011 | 12333 | 18678 | 8276 | 3240 | 5036 | 39287 |
Poznámka: pri externom štúdiu tretieho stupňa sa do súčtu započítavajú aj absolventi z externých inštitúcií (preto je ich celkový súčet vyšší)
Absolventi v priebehu posledných troch rokov.
| Rok | Interné (denné) štúdium | Externé (dištančné) štúdium | Spolu | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| spolu | muži | ženy | spolu | muži | ženy | ||
| 2009 | 79 | 38 | 41 | 51 | 28 | 23 | 132 |
| 2010 | 65 | 27 | 38 | 65 | 40 | 25 | 138 |
| 2011 | 71 | 34 | 37 | 29 | 19 | 10 | 100 |
| 2012 | 73 | 33 | 40 | 38 | 22 | 16 | 113 |
| 2013 | 69 | 31 | 38 | 22 | 13 | 9 | 94 |
| 2014 | 60 | 26 | 34 | 34 | 23 | 11 | 96 |
| 2015 | 63 | 29 | 34 | 26 | 15 | 11 | 91 |
| 2016 | 49 | 16 | 33 | 17 | 8 | 9 | 76 |
| 2017 | 33 | 17 | 16 | 21 | 15 | 6 | 55 |
| 2018 | 23 | 7 | 16 | 22 | 15 | 7 | 46 |
| 2019 | 37 | 16 | 21 | 22 | 14 | 8 | 60 |
| 2020 | 38 | 20 | 18 | 19 | 15 | 4 | 58 |
| 2021 | 25 | 10 | 15 | 16 | 11 | 5 | 41 |
| 2022 | 28 | 9 | 19 | 10 | 5 | 5 | 39 |
| 2023 | 34 | 17 | 17 | 15 | 8 | 7 | 51 |
| 2024 | 36 | 14 | 22 | 15 | 11 | 4 | 51 |
| Spolu | 783 | 344 | 439 | 422 | 262 | 160 | 1241 |
Poznámka: pri externom štúdiu tretieho stupňa sa do súčtu započítavajú aj absolventi z externých inštitúcií (preto je ich celkový súčet vyšší)
| Rok | Interné (denné) štúdium | Externé (dištančné) štúdium | Spolu | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| spolu | muži | ženy | spolu | muži | ženy | ||
| 2009 | 2261 | 931 | 1330 | 1222 | 435 | 787 | 3483 |
| 2010 | 2378 | 914 | 1464 | 982 | 344 | 638 | 3360 |
| 2011 | 2351 | 947 | 1404 | 929 | 361 | 568 | 3280 |
| 2012 | 2203 | 855 | 1348 | 848 | 318 | 530 | 3051 |
| 2013 | 2384 | 937 | 1447 | 791 | 311 | 480 | 3175 |
| 2014 | 2142 | 836 | 1306 | 679 | 295 | 384 | 2821 |
| 2015 | 2272 | 899 | 1373 | 601 | 244 | 357 | 2873 |
| 2016 | 2158 | 805 | 1353 | 568 | 253 | 315 | 2726 |
| 2017 | 2058 | 810 | 1248 | 420 | 191 | 229 | 2478 |
| 2018 | 2041 | 767 | 1274 | 221 | 115 | 106 | 2262 |
| 2019 | 1791 | 711 | 1080 | 167 | 76 | 91 | 1958 |
| 2020 | 1693 | 681 | 1012 | 261 | 102 | 159 | 1954 |
| 2021 | 1509 | 582 | 927 | 163 | 64 | 99 | 1672 |
| 2022 | 1394 | 603 | 791 | 122 | 56 | 66 | 1516 |
| 2023 | 1211 | 518 | 693 | 122 | 30 | 92 | 1333 |
| 2024 | 1165 | 537 | 628 | 180 | 45 | 135 | 1345 |
| Spolu | 31011 | 12333 | 18678 | 8276 | 3240 | 5036 | 39287 |
| Rok | Interné (denné) štúdium | Externé (dištančné) štúdium | Spolu | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| spolu | muži | ženy | spolu | muži | ženy | ||
| 2009 | 79 | 38 | 41 | 51 | 28 | 23 | 132 |
| 2010 | 65 | 27 | 38 | 65 | 40 | 25 | 138 |
| 2011 | 71 | 34 | 37 | 29 | 19 | 10 | 100 |
| 2012 | 73 | 33 | 40 | 38 | 22 | 16 | 113 |
| 2013 | 69 | 31 | 38 | 22 | 13 | 9 | 94 |
| 2014 | 60 | 26 | 34 | 34 | 23 | 11 | 96 |
| 2015 | 63 | 29 | 34 | 26 | 15 | 11 | 91 |
| 2016 | 49 | 16 | 33 | 17 | 8 | 9 | 76 |
| 2017 | 33 | 17 | 16 | 21 | 15 | 6 | 55 |
| 2018 | 23 | 7 | 16 | 22 | 15 | 7 | 46 |
| 2019 | 37 | 16 | 21 | 22 | 14 | 8 | 60 |
| 2020 | 38 | 20 | 18 | 19 | 15 | 4 | 58 |
| 2021 | 25 | 10 | 15 | 16 | 11 | 5 | 41 |
| 2022 | 28 | 9 | 19 | 10 | 5 | 5 | 39 |
| 2023 | 34 | 17 | 17 | 15 | 8 | 7 | 51 |
| 2024 | 36 | 14 | 22 | 15 | 11 | 4 | 51 |
| Spolu | 783 | 344 | 439 | 422 | 262 | 160 | 1241 |
Poznámka: pri externom štúdiu tretieho stupňa sa do súčtu započítavajú aj absolventi z externých inštitúcií (preto je ich celkový súčet vyšší)
Pripravujeme
Informácie o prihláškach a prijatých uchádzačov prirpavujeme