Typ vysokej školy: štátna
Kategória vysokej školy: univerzita
Rok založenia: 2002
Adresa: Bratislava
Webová stránka školy: http://www.szu.sk
Absolventi fakulty v priebehu posledných rokov.
| Rok | Interné (denné) štúdium | Externé (dištančné) štúdium | Spolu | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| spolu | muži | ženy | spolu | muži | ženy | ||
| 2009 | 160 | 32 | 128 | 1131 | 82 | 1049 | 1291 |
| 2010 | 188 | 35 | 153 | 861 | 132 | 729 | 1049 |
| 2011 | 195 | 36 | 159 | 752 | 101 | 651 | 947 |
| 2012 | 251 | 57 | 194 | 720 | 95 | 625 | 971 |
| 2013 | 259 | 64 | 195 | 574 | 87 | 487 | 833 |
| 2014 | 252 | 66 | 186 | 412 | 80 | 332 | 664 |
| 2015 | 264 | 76 | 188 | 420 | 88 | 332 | 684 |
| 2016 | 267 | 72 | 195 | 389 | 76 | 313 | 656 |
| 2017 | 277 | 57 | 220 | 453 | 97 | 356 | 730 |
| 2018 | 161 | 43 | 118 | 27 | 15 | 12 | 188 |
| 2019 | 184 | 48 | 136 | 10 | 1 | 9 | 194 |
| 2020 | 210 | 58 | 152 | 6 | 4 | 2 | 216 |
| 2021 | 362 | 77 | 285 | 152 | 30 | 122 | 514 |
| 2022 | 369 | 99 | 270 | 137 | 28 | 109 | 506 |
| 2023 | 334 | 74 | 260 | 166 | 41 | 125 | 500 |
| 2024 | 299 | 63 | 236 | 148 | 30 | 118 | 447 |
| Spolu | 4032 | 957 | 3075 | 6358 | 987 | 5371 | 10390 |
Poznámka: pri externom štúdiu tretieho stupňa sa do súčtu započítavajú aj absolventi z externých inštitúcií (preto je ich celkový súčet vyšší)
Absolventi v priebehu posledných troch rokov.
| Rok | Interné (denné) štúdium | Externé (dištančné) štúdium | Spolu | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| spolu | muži | ženy | spolu | muži | ženy | ||
| 2009 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 3 |
| 2010 | 3 | 1 | 2 | 15 | 5 | 10 | 18 |
| 2011 | 5 | 0 | 5 | 15 | 4 | 11 | 20 |
| 2012 | 1 | 0 | 1 | 11 | 0 | 11 | 12 |
| 2013 | 4 | 2 | 2 | 21 | 12 | 9 | 25 |
| 2014 | 17 | 9 | 8 | 20 | 10 | 10 | 37 |
| 2015 | 5 | 2 | 3 | 21 | 7 | 14 | 26 |
| 2016 | 8 | 2 | 6 | 17 | 5 | 12 | 25 |
| 2017 | 10 | 1 | 9 | 22 | 11 | 11 | 32 |
| 2018 | 1 | 1 | 0 | 12 | 7 | 5 | 13 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 6 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 11 | 5 | 6 | 11 |
| 2021 | 1 | 1 | 0 | 21 | 9 | 12 | 22 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 17 | 6 | 11 | 17 |
| 2023 | 2 | 0 | 2 | 10 | 7 | 3 | 12 |
| 2024 | 1 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 6 |
| Spolu | 58 | 19 | 39 | 227 | 94 | 133 | 285 |
Poznámka: pri externom štúdiu tretieho stupňa sa do súčtu započítavajú aj absolventi z externých inštitúcií (preto je ich celkový súčet vyšší)
| Rok | Interné (denné) štúdium | Externé (dištančné) štúdium | Spolu | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| spolu | muži | ženy | spolu | muži | ženy | ||
| 2009 | 160 | 32 | 128 | 1131 | 82 | 1049 | 1291 |
| 2010 | 188 | 35 | 153 | 861 | 132 | 729 | 1049 |
| 2011 | 195 | 36 | 159 | 752 | 101 | 651 | 947 |
| 2012 | 251 | 57 | 194 | 720 | 95 | 625 | 971 |
| 2013 | 259 | 64 | 195 | 574 | 87 | 487 | 833 |
| 2014 | 252 | 66 | 186 | 412 | 80 | 332 | 664 |
| 2015 | 264 | 76 | 188 | 420 | 88 | 332 | 684 |
| 2016 | 267 | 72 | 195 | 389 | 76 | 313 | 656 |
| 2017 | 277 | 57 | 220 | 453 | 97 | 356 | 730 |
| 2018 | 161 | 43 | 118 | 27 | 15 | 12 | 188 |
| 2019 | 184 | 48 | 136 | 10 | 1 | 9 | 194 |
| 2020 | 210 | 58 | 152 | 6 | 4 | 2 | 216 |
| 2021 | 362 | 77 | 285 | 152 | 30 | 122 | 514 |
| 2022 | 369 | 99 | 270 | 137 | 28 | 109 | 506 |
| 2023 | 334 | 74 | 260 | 166 | 41 | 125 | 500 |
| 2024 | 299 | 63 | 236 | 148 | 30 | 118 | 447 |
| Spolu | 4032 | 957 | 3075 | 6358 | 987 | 5371 | 10390 |
| Rok | Interné (denné) štúdium | Externé (dištančné) štúdium | Spolu | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| spolu | muži | ženy | spolu | muži | ženy | ||
| 2009 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 3 |
| 2010 | 3 | 1 | 2 | 15 | 5 | 10 | 18 |
| 2011 | 5 | 0 | 5 | 15 | 4 | 11 | 20 |
| 2012 | 1 | 0 | 1 | 11 | 0 | 11 | 12 |
| 2013 | 4 | 2 | 2 | 21 | 12 | 9 | 25 |
| 2014 | 17 | 9 | 8 | 20 | 10 | 10 | 37 |
| 2015 | 5 | 2 | 3 | 21 | 7 | 14 | 26 |
| 2016 | 8 | 2 | 6 | 17 | 5 | 12 | 25 |
| 2017 | 10 | 1 | 9 | 22 | 11 | 11 | 32 |
| 2018 | 1 | 1 | 0 | 12 | 7 | 5 | 13 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 6 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 11 | 5 | 6 | 11 |
| 2021 | 1 | 1 | 0 | 21 | 9 | 12 | 22 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 17 | 6 | 11 | 17 |
| 2023 | 2 | 0 | 2 | 10 | 7 | 3 | 12 |
| 2024 | 1 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 6 |
| Spolu | 58 | 19 | 39 | 227 | 94 | 133 | 285 |
Poznámka: pri externom štúdiu tretieho stupňa sa do súčtu započítavajú aj absolventi z externých inštitúcií (preto je ich celkový súčet vyšší)
Pripravujeme
Informácie o prihláškach a prijatých uchádzačov prirpavujeme