Vzdelávacie weby - Cudzie jazyky

Katalóg webov, ktoré poskytujú online materiály na vzdelávanie alebo vzdelávacie online kurzy. Ak poznáte nejaký užitočný vzdelávací web, budeme radi, ak nám o ňom poviete (napíšte do fóra alebo pošlite správu redaktorom).

všetky vzdelávacie weby Cudzie jazyky Text

nájdené vzdelávacie weby: 10   Popularita | Názov | Dátum vloženia

Učenie slovnej zásoby (slovíčok) hravou formou. Slová sú rozdelené do kategórií a sú k nim priradené obrázky a zvukové záznamy.

Učenie angličtiny online. Na stránkach nájdete množstvo užitočných funkcií: gramatika angličtiny, kompletné texty, učenie slovnej zásoby, výslovnosti aj rôzne testy.

Sociálna sieť slúžiaca na výučbu cudzích jazykov prostredníctvom priameho videospojenia pre účely konverzácie s rodenými hovorcami.

Katalóg rôznych online jazykových kurzov pre anglicky hovoriacich študentov. K dispozícii je teória jazyka a zvykové nahrávky v rôznych jazykoch.

Zbierka voľne dostupných elektornických kníh a audio kníh v rôznych jazykoch na stiahnutie a čítanie/počúvanie. Knihy sú prehľadne kategorizované podľa žánru.

Stránka zameraná na učenie cudzích jazykov - slovíčka, frázy, testy z viac než 50 jazykov.

Prehľad anglickej gramatiky a slovíčok vrátane aplikácií na testovanie sa z cudzích jazykov.

Sprievodca anglickou gramatikou: spoločník na učenie anglickej gramatiky.

Project Gutenberg je digitálna knižnica, združujúca viac ako 38000 titulov. Tieto tituly sú dostupné na stiahnutie zadarmo. Väčšina textov je v anglickom jazyku, no knižnica obsahuje aj neanglické texty. Knižky sa dajú stiahnuť v rôznych formátoch - HTML, PDF, EPUB, MOBI atď. Knižnica umožňuje vyhľadávať tituly v katalógu.

Ozvučené frazeologické slovníky a tematické slovníky pre mnohé cudzie jazyky: angličtina, španielčina, francúzština, taliančina, nemčina, ruština, fínčina. Súčasťou portálu je hľadanie jazykového partnera pre precvičovanie jazyka.