Vzdelávacie weby - Cudzie jazyky

Katalóg webov, ktoré poskytujú online materiály na vzdelávanie alebo vzdelávacie online kurzy. Ak poznáte nejaký užitočný vzdelávací web, budeme radi, ak nám o ňom poviete (napíšte do fóra alebo pošlite správu redaktorom).

všetky vzdelávacie weby Cudzie jazyky Audio

nájdené vzdelávacie weby: 12   Popularita | Názov | Dátum vloženia

Učenie slovnej zásoby (slovíčok) hravou formou. Slová sú rozdelené do kategórií a sú k nim priradené obrázky a zvukové záznamy.

Učenie cudzích jazykov formou testov. K dispozícii je učenie angličtiny, nemčiny, španiečiny, ruštiny, taliančiny a francúzštiny.

Sociálna sieť slúžiaca na výučbu cudzích jazykov prostredníctvom priameho videospojenia pre účely konverzácie s rodenými hovorcami.

Katalóg rôznych online jazykových kurzov pre anglicky hovoriacich študentov. K dispozícii je teória jazyka a zvykové nahrávky v rôznych jazykoch.

Online zlepšovanie hovorenej angličtiny. Portál sa zameriava na zlepšovanie plynulej reči: čítanie, hovorenie a počúvanie.

Zbierka voľne dostupných elektornických kníh a audio kníh v rôznych jazykoch na stiahnutie a čítanie/počúvanie. Knihy sú prehľadne kategorizované podľa žánru.

Digitálna knižnica voľne dostupných audio nahrávok (audiokníh) v rôznych jazykoch. Všetky nahrávky sú voľne dostupné pre akékoľvek použitie.

Stránka zameraná na učenie cudzích jazykov - slovíčka, frázy, testy z viac než 50 jazykov.

Livemocha ponúka online výuku cudzích jazykov. K dispozícii je 35 jazykov vrátane slovenčiny.

Ozvučené frazeologické slovníky a tematické slovníky pre mnohé cudzie jazyky: angličtina, španielčina, francúzština, taliančina, nemčina, ruština, fínčina. Súčasťou portálu je hľadanie jazykového partnera pre precvičovanie jazyka.

Učenie angličtiny sledovaním videí s titulkami, filmových trailerov a hudobných videí.

Učenie cudzích jazykov pomocou audionahrávok a testov. Viac ako 50 cudzích jazykov.