Vzdelávacie weby

Katalóg webov, ktoré poskytujú online materiály na vzdelávanie alebo vzdelávacie online kurzy. Ak poznáte nejaký užitočný vzdelávací web, budeme radi, ak nám o ňom poviete (napíšte do fóra alebo pošlite správu redaktorom).

všetky vzdelávacie weby Kurzy

nájdené vzdelávacie weby: 14   Popularita | Názov | Dátum vloženia

 Khanova akadémia poskytuje vzdelávacie videá z rôznych školských predmetov od základnej školy až po univerzity. 

CodeCademy poskytuje zadarmo online kurzy programovania.

Učenie cudzích jazykov online formou testov. Učenie prebieha v štýle interaktívnych cvičení. K dispozícii sú preklady slov aj fráz, príklady na počúvanie aj výslovnosť.

Online kurz prvej pomoci rozdelený do menších lekcií. Kurz je možné ukončiť záverečným testom.

Coursera je virtuálna Internetová škola poskytujúca vzdelávanie prostredníctvom prednášok a kontrolných testov.

Učenie cudzích jazykov formou testov. K dispozícii je učenie angličtiny, nemčiny, španiečiny, ruštiny, taliančiny a francúzštiny.

Kurzy základnej počítačovej gramotnosti. Nájdete tu aj kurzy pre úplných začiatočníkov, na ktorých sa prioritne zameriava. 

Katalóg vzdelávacích médií: audioknihy a elektornické knihy (e-book) na stiahnutie, filmy, množstvo vzdelávacích kurzov z univerzít, odkazy na vzdelávacie stránky a kopu ďalších sekcií určených na vzdelávanie.

edX

Vzdelávacie kurzy online z najprestížnejších svetových univerzít.

Univerzita pre moderné Slovensko ponúka online štúdium ekonomických predmetov. Prednášky sú roztriedené podľa ročníkov a trimestrov. Obsahovo sú z rôznych oblasti ekonómie a ich prednosťou je jednoduchosť.

Sociálna sieť slúžiaca na výučbu cudzích jazykov prostredníctvom priameho videospojenia pre účely konverzácie s rodenými hovorcami.

Agregátor odborných vzdelávacích kurzov.

Vzdelávacie kurzy online z rôznych kategórií.

Vzdelávacie kurzy online najmä pre mierne pokročilých študentov matematiky, fyziky, obchodovania a počítačového inžinierstva.