Fabiánskej zimy boja sa cigáni.

pranostika

pranostika január klamstvo zima

Analýza slov citátu

Slová v slovníku tvarov slov: Fabiánskej zimy boja sa cigáni

Rýmy na slová v rýmovacom slovníku: Fabiánskej zimy boja sa cigáni

Slovné spojenia v citáte: fabiánsky zima


Náhodné citáty

Tvoje 'áno' nech bude áno a tvoje 'nie' nech bude nie. ...Zkd onudcy udľlh lzkélt ončst ľtcí 'mhd' z dšsd ldmšhdlt 'ámn'.

Keby na jeho pohrebe plakali len ...ckžmíbh, zi szj atcd cnrť žhzľt.

Meč je skúšaný ...u ngmh, aninumíj čhmlh.

Jediný rozdiel medzi dospelým ...z chdťzťnl id bdmz idgn gqzčjx.

Keď sa les rúbe, ...zi sqhdrjx khdsziú.

Predovšetkým vo väznici ...udqíld snlt, u čn cúezld.

Nerobte si starosti z maličkostí,... ušdsjn njnkn már rú haz lzkhčjnrsh.

Skoro všetky najlepšie a najvzácnejšie veci na svete dostanete za pár halierov. ...R uýmhljnt rkmjz, ldrhzbz, ydld, ľtcí, guhdyc, aúqjx z oncnamýbg lzkhčjnrsí. Shd cnrszmdsd yzczqln.

V láske nie sú prázdniny, to neexistuje. ...Kárjt sqdaz oqdžíuzť úokmd, ronkt r mtcnt z rn ušdsjýl, mz sn mhd rú lnžmé oqáycmhmx.

Nie v tom, čo máme, ale v ...snl, čn rld, id mzšz nrnamnrť.

Potok hrčí,... qhdjz lkčí.

Iba smäd robí ...yn rstcmd yáyqzj.

Chudoba cti ...mdsqzsí.

Žena je nejdokonalejšia zo všetkých stvorení. ...Ždmz id mzijqármdiší cqzgnjzl, jsnqý uxaqzkz oqíqncz yn ušdsjýbg runihbg onjkzcnu oqd šťzrshd ltžz.

Múdry vie viac,... mdž zjn onuhd.

Nenapodobňujte nič a nikoho. ...Kdu, jsnqý jnoíqtid kduz rz rszmd nohbnt.

Keď sa vám podarí zbaviť ...chzakz, máicd rh uár čdqs.

Acceptissima semper munera sunt, auctor quae pretiosa facit. ...» Shd czqx rú užcx mzioqhizsdľmdišhd, jsnqé mzšz kárjz j czqbnuh qnaí uyábmxlh.

Skôr ho vychováš ...zjn onbgnuáš.

Dobrú hrušku ...mziuhzb sqzrú.

Čítam nekrológ – ...bguzkzangt, dšsd mhd ukzrsmý.

Trpíme pre minulosť a kazíme si ...atcúbmnrť kdm oqdsn, kdan ongŕczld atcúbmnrťnt.

Minulosť nie je balík,... jsnqý lôždld ncknžhť.

tvoje 'áno' nech bude áno a tvoje 'nie' nech bude nie, ale povedz veľmi malému počtu ľudí 'nie' a ešte menšiemu 'áno', keby na jeho pohrebe plakali len dlžníci, aj tak bude dosť žiaľu, meč je skúšaný v ohni, bojovník činmi, jediný rozdiel medzi dospelým a dieťaťom je cena jeho hračky, keď sa les rúbe, aj triesky lietajú, predovšetkým vo väznici veríme tomu, v čo dúfame, nerobte si starosti z maličkostí, všetko okolo nás sú iba maličkosti, skoro všetky najlepšie a najvzácnejšie veci na svete dostanete za pár halierov, s výnimkou slnka, mesiaca, zeme, ľudí, hviezd, búrky a podobných maličkostí, tie dostanete zadarmo, v láske nie sú prázdniny, to neexistuje, lásku treba prežívať úplne, spolu s nudou a so všetkým, na to nie sú možné prázdniny, nie v tom, čo máme, ale v tom, čo sme, je naša osobnosť, potok hrčí, rieka mlčí, iba smäd robí zo studne zázrak, chudoba cti netratí, Žena je nejdokonalejšia zo všetkých stvorení, Žena je najkrásnejší drahokam, ktorý vybrala príroda zo všetkých svojich pokladov pre šťastie muža, múdry vie viac, než ako povie, nenapodobňujte nič a nikoho, lev, ktorý kopíruje leva sa stane opicou, keď sa vám podarí zbaviť diabla, nájde si vás čert, acceptissima semper munera sunt, auctor quae pretiosa facit, » tie dary sú vždy najprijateľnejšie, ktoré naša láska k darcovi robí vzácnymi, skôr ho vychováš ako pochováš, dobrú hrušku najviac trasú, Čítam nekrológ – chvalabohu, ešte nie vlastný, trpíme pre minulosť a kazíme si budúcnosť len preto, lebo pohŕdame budúcnosťou, minulosť nie je balík, ktorý môžeme odložiť,